Skip to content Skip to footer
ÜRÜNLER

Unidor Mutfak

Unidor mutfakları, ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle üretilmektedir. Unidor Mutfak Ürünleri, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Unidor, üretim tesislerini üst düzey teknolojilerle yenilemiştir.

Test edilmiş kalite

Mutfak mobilyası yoğun kullanıma, su buharı, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmalı ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. Menteşe sistemlerinde 200.000 kez, çekmece sistemlerinde 100.000 kez açma kapama testleri, taşıyıcıların yük kapasitesi ile ilgili çalışmalar bu araştırmaların önemli örnekleridir.

ÜRETİM

Tasarım ürünü
mutfaklar

Unidor mutfaklar; tasarımıyla, detaylarıyla, malzeme ve ürün kalitesiyle fark yaratmaktadır. Firmamız, bünyesindeki AR-GE ve ÜR-GE departmanlarıyla birlikte dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişleten Unidor, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamını her geçen gün zenginleştirmektedir.

unidor-mutfak

#unidorkapi

Bizi Instagram ve Facebook‘dan takip edin

En son güncellemeler için haftalık bültene abone olun

Mutfak İmalat & Showroom: Asem Mobilyacılar Sanayi Sitesi No: 164 Serdivan/Sakarya

Kapı İmalat & Showroom

Asem Mobilyacılar Sanayi Sitesi No: 28 Serdivan/Sakarya

Bizi Takip Edin

© 2024. All Rights Reserved. – Tüm Hakları Saklıdır. Unidor Kapı